+38 (073) 399 97 39 вул. Олени Пчілки, 2

Фарбування волосся

Nova De Lucci – це центр краси та джерело Вашого натхнення.
Ми об’єднали високоефективні продукти з ексклюзивними послугами в фарбуванні, текстуруванні і догляді за волоссям. Наші професійні майстри виробили впродовж багатьох років певні стандарти якості, завдяки яким Ви можете бути спокійними за результат. Ми працюємо тільки з продукцією, яку наші колористи вважають найкращою та перевіреною часом.

Індустрія б’юті-ринку стрімко розвивається, але не варто хвилюватися, якщо раптом Ви щось пропустили. Наша команда майстрів NDL по фарбуванню розповість і покаже, які модні види фарбування існують для довгого та короткого волосся, які техніки зараз в тренді, а з якими варто бути обережнішими.

Мелірування

Першопроходець серед складних фарбувань, застосовується в комбінованих техніках освітлення. Підходить багатьом типам волосся – від довгого кучерявого, до короткого рівного. За допомогою цієї техніки добре коригуються раніше освітлене волосся та відросле коріння. Плюсами мелірування завжди були – довгострокове носіння, добре прихована сивина. Після неї вільно можна перейти на будь-які інші техніки. Варто відзначити, що мелірування – це основа, після неї обов’язково волосся потрібно тонувати. Тоді переходи кольору вийдуть м’якими, що додасть відчуття більшого обсягу та натуральності. При цьому волосся буде виглядати доглянутим і здоровим. Якщо не зробити тонування, на волоссі залишаться яскраво виражені окремі пасма. Цей результат буде немодним і негарним.
Мелирование

Омбре

Основна задумка омбре – це глибоке коріння та розсвітлення до кінчиків. Дає відчуття об’єму і створює густоту. Виходить дуже красива імітація вигорівших пасм. А близькі один до одного тони створюють ефект натуральності. Освітлення можна зробити від 2 до 5 тонів. Коріння фарбується тільки при наявності сивини. У цій техніці не повинно бути ніяких різких контрастів, лише плавні переходи між відтінками. Носиться омбре більше шести місяців. За допомогою даної техніки, майстер по фарбуванню легко зможе підкоригувати риси обличчя додавши правильних акцентів. А якщо цей образ набридне, створити новий можна буде без зайвих складнощів.
Омбре Киев

Шатуш

Модне фарбування волосся для брюнеток. Техніка шатуш – це ще один вид фарбування, який відноситься до розтягнення кольору. Після фарбування відтінки волосся стають рівними, натуральними і красивими. Така техніка буде завжди чудово виглядати в будь-яку пору року. Шатуш можна виконати як в пастельних, так і в контрастних тонах. До численних переваг шатуш відносять те, що процедура забирає не багато часу і в порівнянні з класичним фарбуванням щадить волосся.

БЕЙБІЛАЙТС

Ця нова техніка бере індустрію краси штурмом. Бейбілайтс – це делікатні відтінки, які створюють ефект природньо вигорілого волосся на сонці. Ключовим моментом у виборі відтінку є рівень освітлення, він не повинен надто контрастувати з натуральним кольором. А мікро-підсвічування відмінно допоможуть у створенні глибини та об’ємності. За допомогою техніки бейбілайтс можна легко освіжити образ, не змінюючи його кардинально. Цей новий модний стиль виконується на будь-якому типі волосся.

Фарбування – це багатоетапна процедура, результат якої залежить від якості фарби і професіоналізму майстра. Саме тому ми наполегливо радимо не експериментувати вдома навмання, не вірити, як би красиво не виглядало фарбування на чужій голові з картинки, що саме цей відтінок стане правильним для Вас. У більшості випадків, непідходящі фарбування приносять багато прикрощів, витрат на відновлення і тривале лікування волосся. Облиште всі Ваші турботи щодо образу нашим професіоналам, Ви гідні найкращого.

Ціни на фарбування волосся

Для того, щоб волосся залишалося здоровим, живим та для тривалого збереження кольору після фарбування, наша команда фахівців підбере для Вас професійні засоби і процедури по догляду, живленню та відновленню. Колористи NDL рекомендують процедури: холодний ботокс, гарячий кислотний ботокс, кератинове біо-відновлення. Шампуні, кондиціонери, тонуючі засоби – майстер підбирає з індивідуальним підходом до кожного клієнта окремо.

Послуга Час Ціна
Фарбування (1 довжина) 2 г 500-800 грн
Фарбування (2 довжина) 3 г 1000-1600 грн
Фарбування (3 довжина) 3 г 1600-2000 грн
Фарбування (4 довжина) 4 г 2000-2500 грн
Фарбування Корнів 1 см 1 г 30 хв. 600-800грн
Фарбування Корнів 2 см 1 г 30 хв. 800-1000 грн
Зняття кольору 3 г 800-1500 грн
Часткове освітлення 1 г 30 хв.  600-1000грн
Мелірування 
Мелірування  «Сонячний ефект» 3 г 1000-1200 грн
Омбрэ 3 г 1500-2500 грн
Сомбрэ 3 г 1500-2500 грн
Шатушь 3 г 1800-2500 грн
Градиент 3 г 2000-3500 грн

Також в нашому салоні з радістю подбають про красу та стиль Вашої дитини.

Серед хлопчиків популярні фарбування – блондування і тонування тім’яної зони волосся холодними тонами блонду або яскравими кольорами (синій, фіолетовий, червоний, жовтий, зелений). Серед дівчаток популярне фарбування – бейбілайтс і фарбування окремих пасм в яскраві кольори.

Вартість фарбування волосся формується від кількості використаних матеріалів. Кількість барвника залежить від довжини, густоти, структури волосся і бажаного результату. Ви завжди можете записатися на попередню безкоштовну консультацію.

Приходьте до нас в салон на Позняках, наші майстри допоможуть Вам створити той самий індивідуальний і незабутній образ.

До зустрічі в Nova De Lucci.

Запишіться на стрижку, фарбування, відновлення або догляд за волоссям
Ми раді поділитися нашими знаннями і досвідом, щоб ви були бездоганні